Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 11 až 19 z 19

Téma: Zkušenosti s Bohemia Energy

Skrble
    Datum registrace
    27.04.2016
    Já bych měl jenom na BE svůj negativní názor.Jednak nepřistoupili na kodex obchodníka s energiemi-můžou si v podstatě vymýšlet na zákazníky co chtějí.
    Stáhněte si z ERÚ co je podtatou tohoto kodexu-co musí dodržovat při různých obchodních praktikách atd.Odešel jsem od nich asi po 3 letech.

Skrble
    Datum registrace
    14.09.2015
    Tak víte co, spousta lidí na tohle nekouká, jelikož ani neví, že něco takovýho vůbec existuje. Sám bych to nevěděl, dokud jsem si to tu nepřečetl a nevyhledal. U mě rozhodla cena, přechod od tradičňáka k Bohemia energy mě přivedl do plusu.

Skrble
    Datum registrace
    16.12.2015
    Souhlasím s Petrsem, pochybuju, že si lidi vybírají dodavatele podle nějakého kodexu. Prvořadá je pro ně úspora, což znamená kolik zaplatí a jestli třeba k tomu nedostanou nějaký bonus. Já jsem byl rád, že mi u nich měsíční výdaje klesli cca tak o 4stovky, což jsem dřív nezažil a nějaký kodex mě u toho opravdu nenapadlo řešit. OK beru, že je to možná dobrý vědět, ale asi tomu nepřikládám tu důležitost.

Skrble
    Datum registrace
    19.02.2016
    Podle mě jsou super energetický srovnávače a kalkulačky, já si takhle právě našel dodavatele Bohemia energy u který ho jsem od loňskýho roku a zatím se mi u nich vede musím říct, že dobře. Tarif teda nevím jak se jmenuje, ale ceníkově mi vychází líp než jsem měl. Takže můžu doporučit jak srovnávače, který pomůžou když nevíte ke komu a pak teda konkrétně Bohemii u který jsem a vše OK.

Skrble
    Datum registrace
    07.10.2016
    Dobrý den,
    dne 6.5.2015 jsem prostřednictvím telefonického rozhovoru odsouhlasil smluvní změny k mé smlouvě. Byly mi nastaveny následující produktové řady:
    1. Elektřina – GARANCE 2015 na 24 měsíců
    2. Zemní plyn – BONUS PLUS na 24 měsíců
    Na základě této změny jsem předpokládal, že nastavené ceny budou platit po celou dobu platnosti dodatku, tedy 24 měsíců.
    V pátek 30.9.2016 jsem telefonicky mluvil s pracovnicí Bohemia Energy, po které jsem žádal výhodnější ceny za dodávky zemního plynu. S překvapením jsem se dověděl, že aktuální ceny, za které odebírám zemní plyn a elektřinu, neodpovídají uzavřenému dodatku.
    Produktová řada pro zemní plyn je Garance se sazbou 969,- Kč za MWh, dle uzavřeného dodatku má být 800,- Kč/MWh. Je tedy o 17,44 % vyšší. Produktová řada pro elektřinu je Garance se sazbou 1.098,- Kč za MWh, dle uzavřeného dodatku GARANCE 2015 je 1.022,- Kč/MWh. Je tedy o 7% vyšší.
    Reklamuji tyto nesrovnalosti a požaduji, aby mi při fakturaci odběru jak zemního plynu tak elektřiny v letošním roce byly zachovány dohodnuté produktové řady.
    Při telefonickém uzavírání smluvních změn dne 6.5.2015 jsem nebyl upozorněn na to, že odsouhlasené ceny nebudou platit po celou dobu platnosti smluvního úvazku.
    Jsem proto rozhodnut odejít od tohoto dodavatele, jakmile skončí platnost dodatku.

Skrble
    Datum registrace
    23.11.2015
    Co to bylo za dodatek? Mně s ničím takovým vůbec nevolali, to je divný. Normálka fungujeme se starými smlouvami a bez dodatků a vychází nám to relativně stále dobře. Pamatuju si, že manželky rodiče, takhle podepsali taky nějaký dodatek ke smlouvě, ale ty mají na všem původní dodavatele a ceny měli u obou komodit zamražený na dva roky a vůbec se jim to nevyplatilo, protože to přišlo zrovna když se zlevňovalo a bohužel jich se to tím pádem netýkalo.

Skrble
    Datum registrace
    13.11.2015
    Dodatky zásadně nepodepisovat, udělají ze smlouvy akorát maglajs, a jednoduše udělají ze smlouvy na dobu na neurčitou, smlouvu na dobu určitou, my měli dva roky. Takže jen co to doběhlo, tak jsme se nechali převést sem, protože jsme dopláceli tolik, kolik jsme naopak tady zas ušetřili. Je to úděsný jak se ty podmínky liší.

Skrble
    Datum registrace
    04.02.2017
    Ahoj, kamarád pro ně dělá a už se mě tam více jak rok snaží udolat - já dost váhám, protože jsem někde četla, že to všechno u nich není tak růžový, jak na prví pohled presentují - no tak nakonec váhám, ale u ČEZu zůstat nechci. Sousedům nedávno někdo z příbuzných dohodil Carbounion? Nemáte někdo zkušenost s nimi? Moc jsem toho o téhle společnosti neslyšela, ale zaujalo mě, že na svých stránkách uvádějí graf, podle kterého mají opravdu nesrovnatelně nižší ceny - tak teď jen jestli se tomu dá věřit? :/ http://www.carbounion.cz/domacnosti

Skrble
    Datum registrace
    23.11.2015
    S*touhle firmou zkušenosti nemám, ale s*Bohemia energy už nějaký pátek jo, a taky jsme na ně měnili z*dominanta a to musím uznat, že se nám vyplatilo. Pokud bydlíte v*bytě tak ty rozdíly budou jen v*řádech několika stovek, mě spíš teďka zaujal Bohemky tarif A++, posílali mi k*tomu už nějaký bližší info do meilu, ale ještě jsem na to nestihnul zblízka kouknout. Nicméně stručně má jít o to, že cenu bych měl mít pohyblivou podle té na burze, což si myslím, že bude mít značné výhody. Kouknu na to, a můžu vám sem dát vědět oč běží.

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12

Pravidla přispívání