Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Téma: Levný internet v Praze

Levný internet v Praze

Nejlepší nabídku v Praze podle mého názoru má Centrio (http://www.centrio.cz/). Pri upsani na 12 mesicu je 20Mbit pro upload y dowload za 429 korun. Samozrejme nejsou vsude, ale znam lidi, kteri maji za stejnou cenu 3Mbity.

Administrátor Avatar uživatele Petr N.
    Datum registrace
    21.12.2012
    Když jsem bydlel v Praze, tak jsme měli internet od UPC - 25 MB za 415 Kč. Až na jeden výpadek za celou dobu si je nemůžu vynachválit. Ta cena byla v rámci limitované nabídky, ale koukám, že zrovna mají obdobnou nabídku. Nevýhodou je pomalejší upload (1 MB/s).

Moderátor
    Datum registrace
    18.01.2013
    Máte někdo zkušenosti s http://www.airwaynet.cz/home-page/ ? Kamarádovi se i 4 stovky za ADSLko zdá dost. Takže buď UPC za 250 (+ 50 Kč za pronájem modemu) za 5 Mbit, nebo tohle. Ale je to wi-fi, tak mám obavu jak to bude (ne)funkční. Nějaký jiný tip? Jiné dráty než telefonní nebo UPC do domu nevedou.

ojuriku, jak je to v Praze s dostupností Centria, z jejich webu jsem to nepochopil? Je to konkurence např. UPC, tedy po kabelu? Předem děkuji za odpověď

Nemáte někdo zkušenosti s Pranet? Nabízí internet 5 MB (což by mi stačilo) jen za 248 ,-

Skrble
    Datum registrace
    14.09.2015
    já nevím, my jsme u upc a platíme 400 měsíčně ale nevím, zkus juknout na net...

Skrble
    Datum registrace
    19.11.2015
    já nevím zkuste se optat tam kde bydlíte to je nejlepší budete mít větší výběr.

Skrble
    Datum registrace
    28.06.2015
    Existuje nějaká firma, ke které je se možné upsat na kratší dobu než je rok? Zrovna u nás doma řešíme tento problém, protože nevíme jak dlouho bude ve stávajícím nájmu a internet akutně potřebujem.

Skrble
    Datum registrace
    23.11.2015
    No ono je to s tím datovým tokem složitější, tak trochu marketingový chyták, protože bezpečně zajistit ho nikdo nedokáže, mám UPC asi za 270,- a na moje potřeby zcela dostačující, ale firma je to vypečená. Se zákazníky se moc nemazlí, to je teda fakt.

Skrble
    Datum registrace
    16.12.2015
    Taky jsme nejdřív koukali na UPC ale žádný internet za 270,- Kč nám nenabídli, nejlevnější byl za 600,-, takže jsme nakonec skončili u O2, kde máme internet na rok za 549,-.

Klíčová slova pro tento příspěvek

Pravidla přispívání